Приватний детектив у мережі інтернет.
Приватний детектив у мережі інтернет. Вже довгий час людина використовує комп’ютерні технології та інтернет. З кожним роком користувачів стає все більше і більше по всьому світу. В еру комп’ютерних технологій людина користується ними для: саморозвитку, розваг, пошуку різної інформації та обміну нею, купівлі та продажі, роботи, знайомств, та іншого. Тож відповідно і способів та варіантів кримінальних злочинів тільки збільшується.
З прогресом комп’ютерних технологій людина все більше і більше стикається з різними видами злочинів у інтернеті. Завданням криміналістики є правильне розслідування таких злочинів.
Такі злочини частіше всього виконуються за допомогою персональних комп’ютерів, програмного забезпечення, інтернету, телефонних пристроїв, телефонних ліній, портативних носіїв інформації.
Об’єктами комп’ютерних злочинів найчастіше стають персональні данні, банківські рахунки, цілісність різних баз даних приватних компаній та пошкодження персональних комп’ютерів та систем вірусами.
Суб’єктами таких злочинів частіше всього стають особи котрі вважають, що можуть уникнути покарання за цей вид злочину, адже у Українському законодавстві чітко не описані елементи та ознаки цих злочинів.
Частіше всього людей турбують такі злочини як: викрадення персональних даних для подальшого використання в шантажі, пошкодження баз даних, зміна різних важливих даних, порушення інтелектуальної власності, викрадення даних в цілях особистого збагачення, викрадення електронної валюти, підведення людей до самогубства, поширення шкідливих вірусів.
Так як комп’ютерні технології мають високу ефективність в різних місцях світу, то і злочинець може знаходитись будь де.
Так як ці злочини здійснюються вже доволі давно, існує такий вид експертизи як — комп’ютерно-технічна експертиза. Яка досліджує та аналізує потоки інформації, способи її запису, місце знаходження того чи іншого комп’ютерного пристрою, способи записування, способи викрадення та зламу операційних систем та програм. Тож завданням експертів включає в себе: приблизно або точно визначити місце перебування злочинця, перехопити потрібну інформацію, забезпечити цілісність збереження і відновлення втрачених або пошкоджених даних.
З кожним роком криміналістика повинна розвиватися, шукати різні методи і способи розслідування злочинів у сфері інформаційних технологій. Бо інформаційні технології крокують все далі і далі, тож і злочинів буде ставати все більше, хоча і способів захисту інформації ставатиме все більше. Але людського фактору не можна відміняти, для кожної програми можна підібрати свій ключ, до забарвленої інформації свій пароль. На Нашу думку Українському законодавству потрібно окреслити ці злочини, та покарання за них.
Як що Вам необхідний приватний детектив у мережі інтернет, телефонуйте Нам.